Футболистите от „Младост” не се класираха за Купата на ФСПО

0

„Младост” не успя да се класира за следващия кръг от състезанието за Купата на Футболния съюз на Пчински окръг, понеже вчера на Пескара загуби от „Челик” (Бело поле) след изпълнение на дузпи. След продължения мача завърши наравно – 1:1, а гостите имаха повече късмет при изпълнението на дузпи и спечелиха с крайното 5:4.

Голмайстори в редовното време бяха Мирослав Георгиев в 85-та минута за „Младост” и  Драган Анджелкович в 31-та минута за гостите.

Точни от дузпи за „зелените” бяха: Далибор Митков, Игор Зарков и Мирослав Георгиев, а за „Челик”: Владица Стаменкович, Никола Митич, Владица Николич и Драган Павлович.