Пчинска футболна лига: Младост – Алакинце 3:4

0

Футболистите на Младост загубиха с 3:4 като домакини от лидера във времнното класиране „Алакинце”, в мача от деветия кръг от тазгодишното издание на Пчинска футболна лига.

През първото полувреме гостите бяха много по-убедителни и  заминаха на почивка с преднина от 4:1. Голмайстори за „Алакинце” бяха Ристич, Милутинович, Велибор Радоичич и Милош Радоичич,  докато единственото попадение за „зелените” през първата част на мача бе дело на Горан Стойков от пряк свободен удар.

През втората част босилеградчани диктуваха играта и вкараха два гола, обаче не успяха да стигнат до пълен обрат, така че мача приключи с резултат 4:3 в полза на гостите от Алакинце. Головете за „зелените” през второто полувреме вкараха Драган Джокич и Александар Захариев.

След 9 изиграни кръга „Младост” заема девета позиция на таблицата с 6 точки от 6 изиграни мача. Лидер във времената класация е „Алакинце” с 22 точки, а следват „Търновац” с 19 и „Лугина” с 15 спечелени точки.

В следващия кръг босилеградчани гостуват на опашкаря „Левосое”. Срещата ще се играе на 3-ти ноември (неделя) от 13 часа и 30 минути на стадиона в Левосое.