Предпоследен кръг във Футболна Зона Юг: Младост” – „Ябланица” 2:3

0

Футболистите на „Младост” неочаквано загубиха с 2:3 като домакини от „Ябланица”, в предпоследния кръг от тазгодишното издание във Фуболна Зона Юг. Гостите по-добре се справиха на мокрия терен и накрая спечелиха трите точки. Първата част от мача приключи при резултат 3:1 в полза на „Ябланица”.

След този двубой двата отбора си смениха местата на таблицата, тъй като досегашният опашкар „Ябланица” от Медведжа вече е на предпоследна позиция, а босилеградчани заемат последно място.

Кръг преди края на първенството „Власина” от Власотинце си осигури титлата, като в предпоследния кръг спечели с 2:1 гостуването си на „Младост” в Медошевац.

В последният кръг „Младост” гостува на „Единство” в Горна Стопаня. Срещата ще се изиграе на 9-ти юни от 17 часа и 30 минути.