„Младост“ завоюва убедителна победа срещу съименика си от Сувойница

0

„Зеланите” триумфираха с 4:0 срещу „Младост” от Сувойница, в мача от втория кръг в Пчинска окръжна лига, който вчера се изигра на стадиона Пескара в Босилеград.

Босилеградските футболисти откриха резултата в 20-та минута с гол на новака Иван Миленкович, а в 35-та минута Мирослав Георгиев удвои аванса.

И през втората част възпитаниците на Владица Манасиев имаха териториален превес в играта и отбелязаха още два гола, автор на които бе също новото попълнение Иван Любич.

Срещу сувойничани нашият отбор игра в следния състав: Милан Игнятович, Горан Стойков, Иван Миленкович, Александар Тасев, Мирослав Васев, Мирослав Георгиев, Александра Захариев, Небойша Йорданов, Иван Любич, Митар Петрович и Милан Тасич. На резервната скамейка бяха: Димитар Николов, Любомир Динов, Михайло Йойич, Данийел Иванов, Александар Динов, Дарко Трайков и Владица Владимиров.

Страничен съдия в тази среща бе нашата съгражданка Саня Крумов.

В следващия кръг (10 септември от 16 ч.) босилеградчани гостуват на Трешневка в буяновашкото село Лопардинце.