Започва пролетната част от първенството във Футболна Зона Юг

0

Младост гостува на „Танаско Райич” в Пирот

През уикенда започва пролетната част от Първенството във Футболна Зона Юг, а босилеградска „Младост” на старта гостува на „Танаско Райич” в Пирот. Срещата в Пирот започва в 11 часа.

Треньорът на босилеградския отбор Владица Манасийев изтъква, че „Младост” посреща новия сезон добре подготвен и се надява че през пролетта ще бележат добри резултати. Той добави, че всички футболисти, които играха през есенната част, остават в отбора, а конкуренцията в титулярния състав ще подсилят и двете нови попълнения. Става дума за вратар и един опитен футболист, които „Младост” е привлякъл през зимната пауза.

В рамките на подготовките за новия сезон босилеградския отбор изигра няколко контролни мачове. „Зелените” спечелиха срещу Алакинце с 3:2, с втория състав на Радник завършиха наравно 4:4 и изживяха загуба срещу Пчиня с 1:5.

Есенният полусезон „Младост” завърши на последно място с 9 спечелени точки, като завоюва 3 победи и изживя 12 загуби.