Борци от български произход от Одеска област спечелиха призови места в шампионата на Украйна

0
Снимки: сайт на Асоциацията на олимпийските видове борба в Одеска област

Борци от български произход от Одеска област спечелиха призови места в шампионата на Украйна. А в общото отборно класиране Одеска област е на първо място, информира на сайта си Асоциацията на олимпийските видове борба в Одеска област.

Българчетата, спечелили призови места, са от Одеса и Болград. Това са Степан Минчев – 1 място, Николай Братов – 2 място, Евгений Шарков и Артьом Киосе – 3 място.

В общоукраинския национален шампионат по свободна борба участваха младежи от 23 региона на страната. Спортното състезание се проведе в град Збараж, Тернополска област.