„Ю група“ победител в традиционния турнир по футбол на малки врати – 2021

0

„Ю група“се класира на първо място в традиционния летен турнир по футбол на малки врати.

На финала, първо класираните спечелиха, след като надделяха с 4:2 срещу „Больи живот“. На трето и четвърто място се класираха съответно „Караин дол“ и „Мушама“.

За най-добър футболист на турнира бе избран ДамирВеличкович  от шампионския състав „Ю група”, наградата за най-резултатен голмайстор получи Стефан Манасиев – също от „Ю група”, а за най-добър вратар бе избран Даниел Новков от „Мушама”.

Турнирът се проведе в дните от 17 юли – 24 юли на футболното игрище на „ Пескара“. За поредна година спортното събитие се провежда под патронажа на общината, която осигури наградния фонд за победителите, а именно: купи, медали и грамоти.

Общинското ръководство връчинаградите на най-успешните отбори и футболисти от всички турнири по футбол на малки врати.