Списък на финалистите в конкурса за проектна идея: “Моето разбиране за предприемачески компетенции и умения на бъдещето”

0

Фондация Българска Памет в партньорство със Сдружение за Македонско- Българско приятелство, гр. Битоля, Република Северна Македония  и
„Община на българите в АТО Гагаузия“, Република Молдова, изпълнява проект № 2019-3-BG01-KA105-077764 „Повече толерантност и социално включване чрез предприемачески компетенции и умения на бъдещето”, съфинансиран по програма „Еразъм +”, Ключова дейност 1 „Образователна мобилност за граждани”.

Списък на финалистите в конкурса за проектна идея:

 „Моето разбиране за предприемачески компетенции и умения на бъдещето,

които ще вземат участие в петдневен младежки обмен от 22-26 март 2021г. в гр. София.

Участници от България:

  1. Айлин Гъралийска – СУ „Св. Св. Кирил и Методий“, гр.Белица
  2. Айлин Кисьова – СУ ,,Св.Св. Кирил и Методий”, гр.Сърница
  3. Айлин Моллаахмед- СУ ,,Св.Св. Кирил и Методий”, гр.Сърница
  4. Браян Аджамиев -СУ ,,Христо Ботев“, с.Вълкосел
  5. Владимир Господинов – СУ ,,Христо Смирненски“, с.Кочан
  6. Емел Бозова – СУ,,Св.Св. Кирил и Методий”,гр.Сърница
  7. Мирослав Пидев – СУ ,,Св. Св. Кирил и Методий‘‘, с.Сатовча
  8. Незифе Бозова – УНСС
  9. Сайрет Меизинев – СУ ,,Св. Св. Кирил и Методий‘‘, с.Сатовча
  10. Сафире Кумбарова – СУ ,,Христо Смирненски“, с.Кочан
  11. Сибел Байрактар – СУ ,,Св.Св. Кирил и Методий”,гр.Сърница
  12. Силивя Юмер – СУ ,,Св. Св. Кирил и Методий‘‘, с.Сатовча
  13. Тасин Къшев – СУ „Св. Св .Кирил и Методий“, гр.Белица
  14. Фазилен Саймина – ПГ “Петко Р. Славейков”, гр.Якоруда
  15. Фатме Бей – СУ „Св. Св. Кирил и Методий“, гр.Белица
  16. Фердеус Бабучева – СУ “Св.св. Кирил и Методий“, гр.Сърница
  17. Цветелина Ушева – Медицински университет, гр.София
  18. Ясмин Драганова – СУ,, Св. Св. Кирил и Методий”, гр. Якоруда

Участници от Република Северна Македония:

  1. Александра Митровска – гр. Битоля, Република Северна Македония
  2. Ана-Мария Петковска- гр. Битоля, Република Северна Македония
  3. Анастасия Крайчевска- гр. Битоля, Република Северна Македония
  4. Ангела Димовска- гр. Битоля, Република Северна Македония
  5. Ангела Митровска- гр. Битоля, Република Северна Македония
  6. Ангела Михайловска- гр. Битоля, Република Северна Македония
  7. Ангела Стефоска- гр. Битоля, Република Северна Македония
  8. Андрея Николовска- гр. Битоля, Република Северна Македония
  9. Антина Проеска- гр. Крушево, Република Северна Македония
  10. Асиме Лумановска- гр. Битоля, Република Северна Македония
  11. Благица Янева – гр.Кавадарци, Република Северна Македония
  12. Виктория Деяноска- гр.Кичево, Република Северна Македония
  13. Елена Наумчева- гр.Кавадарци, Република Северна Македония
  14. Михаил Миленковски – гр. Битоля, Република Северна Македония
  15. Моника Петреска- гр. Битоля, Република Северна Македония
  16. Никола Козаревски – гр. Битоля, Република Северна Македония
  17. Теодора Цветковска- гр. Битоля, Република Северна Македония
  18. Фросина Наумовска – гр. Битоля, Република Северна Македония

Участници от Молдова:

  1. Альона Ушанли – лицей ”Иван Вазов”, гр. Тараклия
  2. Валентина Кирнева- „Аграрно-технически колеж”, с. Светлъй
  3. Виктория Кирякова -ТЛ ”Г.Гайдаржи‘‘, гр. Комрат
  4. Владлена Градескова- Политехнически университет, гр. Кишинев
  5. Вячеслав Кирнев -„Аграрно-технически колеж“ с. Светлъй
  6. Дария Попова- лицей ”Иван Вазов”, гр. Тараклия
  7. Диана Берова – Политехнически университет, гр. Кишинев
  8. Егор Беров – Гимназия гр. Тараклия
  9. Екатерина Кройтор – ТЛ ”Г.Гайдаржи‘‘, гр. Комрат
  10. Ела Гетманченко- ТЛ ”Олимпий Панов‘‘ гр.Тараклия
  11. Игор Маевский – гимназия ”Св.св. Кирил и Методий”, с. Горна Албота
  12. Ксения Кайряк – Политехнически университет, гр. Кишинев
  13. Людмила Андрешкова- ТЛ ”Г.Гайдаржи‘‘, гр. Комрат
  14. Наталия Узун – лицей ”Иван Вазов”, гр. Тараклия
  15. Татяна Кирнева – „Аграрно-технически колеж” с. Светлъй
  16. Татяна Чебанова – лицей ”Иван Вазов”, гр. Тараклия
  17. Юлиана Стоянова – „Аграрно-технически колеж“ с. Светлъй
  18. Юрий Кайряк – лицей „Иван Вазов“, гр. Тараклия

Молим участниците от България да потвърдят участие в срок до 14 март 2021 г. на ел. адрес: [email protected]

Източник: bgmf.eu

Предишна статияЗАРАЗЕНИ С КОРОНА ВИРУС В БОСИЛЕГРАД
Следваща статияŠta je govorio Đinđić pre 20 godina o vlasti i opoziciji?
Aлександър Димитров, роден през 1972 г. в Босилеград, икономист по образование, дълги години работи в неправителствения сектор, участва и организира много събития с културно-образователна цел. Медиите са винаги били предизвикателство в неговата работа, през 2002 г. успява да направи почти невъзможното, след едногодишна работа под негово ръководство в Босилеград започва да работи първата кабелна ТВ в Вранския регион. Като гл. организатор на Великденския фестивал, вече 26 години преврща Босилеград в баклански център на детската радост. Вярва, че опитът ще му бъде полезен и в новата медия „ГЛАС ПРЕСС”.

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Моля, въведете името си тук

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.