Начална Новини Сензацията „Шериф“ шокира „Реал“ в Мадрид

Сензацията „Шериф“ шокира „Реал“ в Мадрид

0
Снимка: sportsl.bg

Дебютантът в Шампионската лига „Шериф“ (Тираспол) шокира рекордьора по трофеи в турнира „Реал“ (Мадрид), като му нанесе загуба с 1:2 на „Сантяго Бернабеу“. Така тимът от Молдова продължава шеметното си представяне в група D, след като в първия кръг надви и украинския гранд „Шахтьор“ (Донецк) с 2:0 и продължава с пълен актив,пише monitor.bg Мадридчани владееха повече топката, но трудно стигаха до голови възможности. Първото попадение в мача беше за тима от Молдова, като голът отбеляза нападателят Джасур Якшибаев в 25-ата минута. Карим Бензема изравни от дузпа в 65-ата минута. В самия край на мача гостите отново поведоха с попадение на Себастиен Тил, като с това беше оформен и изненадващият краен резултат.