Волейболистите на Босилеград с четвърта поредна победа, тенисистите с драматична загуба

0
Снимка: НРТБ

Този увикенд отбора по волейбол „Младост” – Босилеград спечели поредната победа в мач от Междурегионалната лига „Лесковац”. Убедително с 3:0 бе надигран отбора на „Сурдулица”. Срещата се изигра в събота, 4 март в спортната зала на О.У „Г. Димитров” в Босилеград. От началото на пролетния дял на първенството това е четвърта категорична победа за босилеградските волейболисти.

Същевременно в мач от петия кръг на плейофа на Втора лига „Сърбия – юг” отбора по тенис на маса от Босилеград  допусна поредна драматична загуба. Срещата бе много интересна, като резултата постоянно се променяше и до последно не се знаеше кой ще вземе победата. Домакинския отбор „Топ спин” от Враня спечели много оспорвания мач с 4:3.                                                                                                                    В следващия кръг в събота, 18 март в Босилеград предстои любопитна среща между отборите на „Малдост” и „Цариброд”.