Босилеградско спортно лято: 4-ти кръг от турнира по футбол на малки врати

0

В рамките на Босилеградското спортно лято, организирано от Спортния съюз на Община Босилеград и Община Босилеград, на стадион „Пескара” започна традиционният турнир по футбол на малки врати за възрастни. В състезанието участват 6 отбора, които се състезават за престиж и награди.

Снощи се изиграха три мача в рамките на 3-ия кръг. Отборът „Маслачак“ спечели убедителна победа над отбора „Ветерани“, като мачът завърши с резултат 6:3. Това беше зрелищен двубой, в който „Маслачак“ доминираше през цялото време, демонстрирайки отлична техника и тактическа подготовка.

Срещата между „Краиндол“ и „Андак“ приключи с равен резултат 2:2. Мачът беше напрегнат и оспорван до последната минута, като и двата отбора показаха силен дух и упоритост. И двата отбора имаха шансове за победа, но в крайна сметка точките бяха поделени.

Отборът на „ННК“ победи „Лав“ с 5:2, като този мач също предложи много вълнуващи моменти и красиви голове. „ННК“ се отличи с бърза и агресивна игра, която затрудни защитата на „Лав“.

Днес (неделя) ще се изиграят мачовете от 4-ия кръг, като началото е насрочено за 17:40 ч. Очаква се още по-голяма интрига и нови спортни емоции, тъй като отборите ще се борят за по-добри позиции в класирането.

Турнирът продължава да събира многобройни зрители и поддръжници, които подкрепят своите любими отбори. Организаторите са се погрижили за отличната организация на събитието, което е част от усилията за насърчаване на спорта и активния начин на живот в общината.