Наградени ученици от Босилеград на церемония в Генералното консулство на Република България в Ниш
Ученици от Основно училище „Г. Димитров“ и от Гимназията в Босилеград бяха наградени по време на тържествена церемония, проведена в Генералното консулство на Република България в Ниш. Отличията бяха връчени на участниците в конкурса за литературно творчество, рисунка и фотография, от сдружение „Културна алтернатива Цариброд“. Особено силно е представянето на босилеградските ученици в областта на … Продължете с четенето на Наградени ученици от Босилеград на церемония в Генералното консулство на Република България в Ниш
За да вградите този адрес, копирайте го и го поставете във вашия сайт задвижван от WordPress
Копирайте и поставете този код в сайта си, за да го вградите