Служебна победа на „Младост”

0

Босилеградския футболен отбор „Младост” спечели като домакин със служебен резултат 3:0 срещу „БСК” от Буяновац.

Мачът беше изигран в неделя на стадион „Пескара“, като част от  13. кръгна тазгодишното издание на Пчинска футболна лига.

„Младост” игра в следния състав: Д. Николов, М. Асков, Г. Стойков, М. Георгиев, А. Тасев, Н. Петров, Д. Димитров, А. Динов, Д. Трайков, Н. Йорданов и А. Захариев. На резервната скамейка бяха: Д. Иванов, М. Йойич, С. Динов, В. Йорданов, Б. Чипев и С. Златков.

Футболният отбор от Буяновац започнаха мача с 10 футболисти.

Срещата започна доста динамично, в двадесетата минута Дарко Димитров  успя да преодолее защитата на гостите и вкара първото попадение.

Заради контузиичетирима играчи на „БСК” Буяновац напуснаха терена и поради липса на условия мачът беше прекратен от  съдията Маша Алексич.

Срещата ще бъде регистрирана със служебен резултат 3:0 в полза на „Младост”.